Hledej: v: kde: | Cena od: do:

INZERCE ZDARMA

Portál obsahuje 11285 inzerátů.

Podmínky

Podmínky serveru www.hitinzerce.cz (dále jen „hitinzerce“)


1. Hitinzerce je inzertní portál provozovaný fyzickou osobou dále jen „provozovatel“.

2. Server hitinzerce umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a jiného majetku soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen „uživatelů“.

3. Inzerát v bazaru může být uveden pouze v jedné kategorii, do které patří. Je zakázáno vkládat jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/nabídky patří do "nabídky", inzeráty poptávky/nákupu patří do "poptávky".

4. Uživatel nesmí opakovaně vkládat inzerát se stejným nebo podobným obsahem. Pokud Uživatel podá dva stejné - duplicitní inzeráty, jeden z nich bude bez varování smazán. V případě, že byl tento inzerát uživatelem TOPován, nemá Provozovatel povinnost nahrazovat uživateli zaslanou částku za topování inzerátu.

5. Fotografie v inzerátech nesmí být klamavé, urážlivé, drastické, proti zákonné a nemorální. Fotografie nesmí obsahovat odkaz na www stránky, v případě porušení má Provozovatel právo takovéto fotografie bez upozornění smazat.

6. Je zakázáno vkládát inzeráty s erotickým, pornografickým obsahem. Stejně tak inzeráty nabízející erotické služby. Dále je zakázáno vkládat nic neříkající inzerát odkazující na neurčité a enormně vysoké a nereálné výdělky.

7. V případě, že uživatel vkládá více inzeratů. Může zadat webovou stránku produktu, projektu nebo služby pouze v omezeném mnoštví. V případě, že bude nepřiměřené množství odkazů, budou odkazy mazány bez předchozího varování.

8. Provozovatel si vyhrazuje právo provádět nezbytné změny v údajích inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit - odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly hitinzerce nebo dobrými mravy.

9. Provozovatel hitinzerce pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za obsah inzerátu. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel a nepřebírá žádné závazky ani záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnosti nabízeného zboží či služeb.

10. V případě podezření na podvodnou inzerci může tento inzerát jakýkoli Uživatel označit jako špatný - případně označit chybnou kategorii - kliknutím na příslušná políčka v detailu inzerátu

11. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.

12. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel serveru hitinzerce je oprávněn využívat údaje k reklamním účelům a zasílat Uživateli jakékoliv e-mailové zprávy, především pak informace o novinkách, které hitinzerce nabízí.

13. Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby nebo jinak dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným jako hitinzerce. Stejně tak je zakázáno uvádět v textu inzerátů ceny, telefony a webové stránky. Webové stránky mají vlastní políčko a je vyhrazeno pouze pro registrované uživatele.

14. Je zakázáno vkládat animované GIFy - animace je vyhrazena pouze pro placenou reklamu.

15. Každý uživatel může zviditelnit svůj inzerát a tím získat výhodu oproti ostatním uživatelům. Toto zvýhodnění se provádí tzn., TOPování přes odkaz u každého inzerátu. TOPování je hrazeno pomocí zpoplatněné SMSky. Doba platnosti TOPovaného inzerátu je 7 dní. Poté je inzerát zpátky veden jako běžný. Na úvodní stránce je zobrazeno maximálně 5 TOPovaných inzerátů dle nejnovějšího využití služby.

16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.

Inzeráty celkem: 11285

© 2011 - 2013 Hitinzerce - Inzerce zdarma, Inzeráty zdarma, Bazar | Všechna práva vyhrazena


Partneři webu: poznejte krásy jižní Moravy a malebného města Mikulov.Najít si hotel v Mikulově není žádný problém, po celém městě je sousta levných penzionů, ubytování ve vinných sklípcích a hotelích.Nevíte kde koupit značkové hodinky za přijatelné ceny? hledáte levný nábytek do vaší domácnosti či kanceláře eshop bazar nábytku vám pomůže s výběrem použitého nábytku i elektra